• CZ

Studentský dům (Červená menza), 2. patro
    Bílá 2571/6
    160 00 Praha 6 - Dejvice

vchod do budovy je z ulice Kolejní

T +420 222 368 651

Metro: trasa A Dejvická
    Tram: 2, 20, 26 zastávka Vítězné náměstí, tram 8 zastávka Lotyšská
    cesta od metra nebo tramvaje trvá pěšky okolo 10 minut

GPS: 50.1054497N, 14.3890789E

Spojujeme vědu s praxí

Inovacentrum ČVUT je univerzitní centrum pro spolupráci s průmyslem v České republice i v zahraničí. Vzniklo v roce 2010 sloučením dvou svých předchůdců, Centra pro spolupráci s průmyslem Fakulty elektrotechnické a Technologického a inovačního centra ČVUT.

Inovacentrum ČVUT poskytuje komplexní služby všem, kteří chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost a k inovaci výroby, provozu nebo služeb využít odbornosti expertů z nejstarší a nejprestižnější české technické univerzity. V minulosti se Inovacentum ČVUT také věnovalo několika významným projektům.

Naše vize

Finančně nezávislé a mezinárodně respektované centrum, poskytující profesionální služby pro podporu spolupráce s aplikační sférou.

Naše mise

• Pomáháme akademikům úspěšně přenášet vědeckovýzkumné výsledky do praxe.
    • Pro firmy hledáme univerzitní partnery pro výzkum a vývoj.
    • Spravujeme na ČVUT databázi duševního vlastnictví.
    • Pořádáme odborné semináře a školení.
    • Podporujeme výměnu zkušeností a networking.
    • Provozujeme InovaJET, podnikatelský inkubátor.

InovaJET

Významnou součástí Inovacentra ČVUT je podnikatelský inkubátor InovaJET, jehož cílem je vytvořit co nejvhodnější podmínky pro úspěšný start začínajícím podnikatelům a přispět tak k rozvoji udržitelného malého a středního podnikání v České republice. Přidanou hodnotou InovaJETu je kromě služby zvýhodněného pronájmu po inkubační dobu firmy například bezplatný mentoring a široká nabídka podpůrných služeb, jejichž cílem je zvýšit šance start-upů překonat úspěšně první fáze podnikání a uplatnit se na trhu. InovaJET je členem Společnosti vědecko-technických parků České republiky (SVTP ČR), www.svtp.cz.

Členství v síti EBN

Inovacentrum ČVUT je již 17 let členem sítě European Business Network (EBN). EBN představuje evropskou asociaci přibližně 250 certifikovaných podnikatelských a inovačních center (BIC) a tzv. asociovaných členů. Stejně jako např. národní hospodářské komory zastupuje EBN aktivně zájmy svých členů směrem k orgánům Evropské komise, zejména při tvorbě politik a normativů dopadajících na členy. Vedle této primární role poskytuje řadu služeb ke zvýšení prestiže, jména, ekonomických i kvalitativních podmínek členů a jejich klientů.

Podívejte se, jak se nám dařilo v roce 2013:

Podívejte se, jak se nám dařilo v roce 2012: