• CZ
  • EN
  • Veletrh podpory podnikání

​Česká zemědělská univerzita v Praze ve spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze a Vysokou školou ekonomickou pod záštitou Magistrátu hl. města Prahy a Global Entrepreneurship Week pro Vás nachystaly veletrh podpory podnikání.

Pro koho je veletrh určen?

Pro všechny, kteří mají v plánu podnikat, ale neví jak na to a rádi si nechají poradit,

Pro ty, co již podnikají, ale neví, jaká podpora podnikání v ČR existuje a rádi by si rozšířili obzory.

Kde a kdy se bude veletrh konat?

19.11.2014 14:00-18:00

Kongresové centrum Praha – Malý sál (Metro C – Vyšehrad)

Co se zde můžete dozvědět?

Na veletrhu se Vám budou formou stánku prezentovat jednotlivé organizace, které se zabývají podporou podnikání, a to například poradenstvím, metroringem, poskytováním zvýhodněných prostor či investováním do počátečních fází podnikání Mezi prezentujícími budou zástupci inkubátorů, akcelerátorů, habů a jiných a cílem bude seznámit návštěvníky s tím, co jednotlivé organizace dělají, tak, aby si každý mohl správně vybrat, kam umístit svoji začínající firmu, kde získat peníze na rozjezd či kde získat více informací o podnikání ve svém oboru.

Akci podpoří doprovodný program, kde se zájemci dovědí nové příležitosti k získání dotace, či si mohou poslechnout inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů. Doprovodný program bude rozdělen do tří bloků, kdy každý z nich bude tematicky sladěn.

Program:

14:00 - 14:30 - zahájení veletrhu náměstkem primátora hl. m. Prahy Ing. Václavem Novotným

14:30 - 15:30 - 1. blok

• Success Stories podnikatelů

• Podpora začínajících podnikatelů mezinárodními firmami a projekty (IBM, EY, Vodafone, i.e. SMART – prezentace podpůrných programů těchto firem a projektů a následná diskuze s diváky.

15:30 - 15:45 - přestávka

15:45 - 16:45 - 2. blok

• programy pro podnikatele od CzechInvest, CzechTrade, Evropské komise a AMSP, výzvy a dotace pro rok 2015 od MHMP, diskuze s diváky.

16:45 - 17:00 - přestávka

17:00 - 18:00 - 3. blok

• problémy a překážky startupů a inkubátorů, fungování inkubátorů, akcelerátorů a hubů – v zastoupení InovaJET, FČOK a TechSquare. Diskuze s diváky.

18:00 – X – neformální networking pro zúčastněné v blízké restauraci Kandelábr.

Doprovodný programem vás provede Dominik Heřman Lev (účinkující v pořadu Na Stojáka)

Vstup na veletrh je ZDARMA

Odkaz na FB akce: https://www.facebook.com/pages/Veletrh-podpory-podnikání/1509978482573609