• CZ
 • |
 • EN
 • Partneři

  Adresa

  ​Fakturační adresa:

  Inovacentrum ČVUT
  Studentský dům (Červená menza), 2. patro
  Bílá 2571/6
  160 00 Praha 6 - Dejvice
   
  vchod do budovy je z ulice Kolejní 

  Metro: trasa A Dejvická
  Tram: 2, 20, 26 zastávka Vítězné náměstí, tram 8 zastávka Lotyšská
  cesta od metra nebo tramvaje trvá pěšky okolo 10 minut

  GPS: 50.1054497N, 14.3890789E
   
  DIČ: CZ68407700
  IČ: 68407700
   

  Partneři

  PCB_logo.pngPCB_Ambassador_Program.png

  • Ambassador program vznikl z iniciativy Prague Convention Bureau a jeho členů v roce 2010.  Jedná se o projekt zaměřený na podporu tzv. kongresových velvyslanců, tzn. místních členů mezinárodních odborných asociací z řad renomovaných českých vědců, lékařů a dalších odborníků, aktivních na poli místní kongresové turistiky, kteří mají možnost ovlivnit výběr destinace pro budoucí konference pořádané těmito organizacemi ve prospěch Prahy. Za tímto účelem pořádá Prague Convention Bureau řadu akcí i setkání a každý rok vyhlašuje soutěž o nejaktivnější ambasadory, kteří se významně zasloužili o rozvoj kongresové turistiky.

   

  AmCham_logo.jpg

  • Americká obchodní komora v České republice je nezisková, nevládní organizace, řízená představenstvem z řad členů. Je členem Obchodní komory USA a Evropské rady amerických obchodních komor. Mezi jejími členy je více než 1600 manažerů a majitelů firem, kteří reprezentují více než 400 společností. Členská síť zahrnuje průmyslové podniky všech velikostí z nejrůznějších států světa. Cílem komory je zlepšování podnikatelského prostředí v České republice.

   

   banery_clenove_PRIDRUZENY_SKOLY_velky.jpg

  • Asociace společenské odpovědnosti (A-CSR) je nezisková organizace, která tvoří platformu, jež sdružuje, propojuje a reprezentuje zájmy společensky odpovědných subjektů v ČR. Její unikátní vize zapojuje do tématu společenské odpovědnosti firmy, neziskové organizace, sociální podniky, školy, veřejný sektor i jednotlivce. A-CSR přijala 10 základních principů UN Global Compact, největší platformy společenské odpovědnosti na světě pod záštitou OSN, a je hostitelskou organizací Národní sítě Global Compact Česká republika.

   

  CzechInvest_logo.JPG

   

  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, která posiluje konkurenceschopnost české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů, podnikatelské infrastruktury, inovací a získáváním zahraničních investic z oblasti výroby, strategických služeb a technologických center.

   

   HEPTech.png
  • HEPTech sdružuje přední evropské výzkumné instituce na poli vysokých energií. Poskytuje akademickým obcím a průmyslu bezkonkurenční přístup k jedinečným dovednostem, schopnostem, technologiím a možnostem výzkumu v úzké spolupráci s otevřeným vědeckým prostředím. Je zdrojem technologické excelence a inovace překlenující propast mezi výzkumnými pracovníky a průmyslem a urychluje průmyslový proces, ve prospěch globální ekonomiky a širší společnosti.

   

  patent_centrum_logo.png

  • PatentCentrum Sedlák & Partners je česká společnost patentových zástupců a právníků s tradicí od r. 1993. Poskytuje komplexní služby v celém rozsahu duševního vlastnictví, tzn. jak v oblasti ochrany technických řešení a designu, tak v oblasti ochrany označení, ale také v oblasti autorských práv, transferu technologií a v dalších oblastech, včetně specializovaného právního zastoupení v soudních sporech.  Zakládá si na dlouhodobém vývoji, profesionalitě a odborném zaměření.
   


  Copyright (c) 2014 - Inovacentrum - All rights reserved

  Inovacentrum ČVUT
  Bílá 2571/6
  160 00 Praha 6